دوشنبه, 10 آبان 1395 ساعت 10:52

پاداش پایان خدمت بازنشستگان وزارتخانه‌ آموزش و پرورش و علوم قرار است تسویه ‌شود

این خبر را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
پاداش پایان خدمت بازنشستگان وزارتخانه‌ آموزش و پرورش و علوم قرار است تسویه ‌شود پاداش پایان خدمت بازنشستگان وزارتخانه‌ آموزش و پرورش و علوم قرار است تسویه ‌شود

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حسن روحانی رییس جمهوری، با انتشار 50 هزار میلیارد ریال اوراق صکوک، بابت پرداخت بدهی‌های وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری، از جمله پاداش پایان خدمت بازنشستگان موافقت کرد.

به گزارش ققنوس نیوز، هیات دولت همچنین با اختصاص اعتبار و اعطای تسهیلات بانکی لازم برای پیشگیری و جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه در استان‌های همدان، چهارمحال و بختیاری، مازندران، هرمزگان، ایلام، گیلان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، کرمان، بوشهر، اصفهان و نیز سازمان پدافند غیرعامل کشور موافقت کرد.

با تصویب دولت، مبلغ 88 میلیارد ریال برای جبران خسارت ناشی از آتش‌سوزی بخش‌های آسیب‌دیده بیمارستان 17 شهریور برازجان، در اختیار استانداری بوشهر قرار گرفت.

اختصاص مبلغ 70 میلیارد ریال به سازمان پدافند غیرعامل کشور برای بازسازی و مقاوم‌سازی مرکز امداد مصدومان مدیریت بحران از دیگر مصوبات این جلسه هیأت وزیران بود.

هیات وزیران به منظور تکمیل و اتمام عملیات بازسازی، بهسازی، تجهیز و ایمن‌سازی هفت اردوگاه زندانیان، با اختصاص مبلغ 800 میلیارد ریال به سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور موافقت کرد.

بازدید 94 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.