ایسنا نوشت:براساس جدیدترین گزارش منتشر شده از وضعیت کیفی خودروهای سواری تولیدی در آذر ماه امسال، مشخص شده که ۱۱ مدل سواری در حال تولید در خودروسازان داخلی در پایین‌ترین سطوح کیفیت قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را دریافت کرده‌اند.

دنیای اقتصادنوشت: اونس طلا در هفته دوم سال 2017 نیز مانند هفته نخست، 2 درصد رشد کرد تا امید به روند کوتاه‌مدت پابرجا بماند.

کمتر از دو هفته از سال ۲۰۱۷ و آغاز تعهد اوپکی ها نگذشته که عربستان و کویت اعلام آمادگی کردند که مدت توافق ۶ ماهه اوپک را افزایش دهند.

رئیس‌کل بیمه مرکزی گفت: اگر خودرویی معمولی به خودروی گران‌قیمت خسارت وارد کند، حداکثر سقف تعهد مقصر حادثه متناظر با ۱۲۶ میلیون تومان است.

با فراهم کردن الزامات پلیس برای تحویل خودروهای تولیدی به مشتریان با مدل سال96، گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد تا نیمه اول دی ماه بیش از 200 هزار دستگاه خودرو در شبکه فروش و توزیع، تحویل مشتریان دهد.

افزایش درآمدهای گمرک ایران همچنان ادامه دارد و گمرک اعلام کرده است که درآمدهای این سازمان در ۹ ماهه سال جاری حدود ۴۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

آسوشیتدپرس د رگزارشی نوشت که ارزش پول ایران به کمترین میزان در تاریخ این کشور رسیده و قدرت خرید مردم ۲۰ درصد کاهش یافته است.

محمد لاهوتی گفت:« دلار 3 هزار و 900 تومان الی 3 هزار و 950 تومان عددی منطقی به نظر می رسد

تحلیلگران جهانی می‌گویند پس از اوج‌گیری نرخ دلار به دنبال افزایش نرخهای بهره آمریکا، ممکن است نرخ آن در برابر سایر ارزها افزایش بیشتری پیدا کند.

دولت برای هر ایرانی از محل بودجه عمومی حدود ۹۲۳هزار تومان صرف رفاه اجتماعی خواهد کرد.

طبق پیش‌بینی صندوق بین‌المللی پول ایران که در سال ۲۰۱۵ میلادی (۱۳۹۴) بعد از یمن و لیبی با نرخ تورم ۱۱.۹ درصد مواجه بود، در سال ۲۰۱۶ میلادی (۱۳۹۴) ۷.۴ درصد تورم خواهد داشت که۴.۵ واحد درصد کمتر از سال گذشته خواهد بود.

قیمت سکه تمام بهار آزادی یک میلیون و ۱۲۰ هزار تومان است.

پس از توافق اوپک قیمت نفت در سه روز 14 درصد افزایش یافت.

نقدینگی در بانک‌ها مانده و تاکنون وارد اقتصاد نشده است. این امر یکی از دلایل اصلی عدم افزایش تورم با وجود افزایش نقدینگی بوده است.

تازه‌ترین تحولات بازار، از ورود دلار به کانال 3900 تومان حکایت دارد.

صفحه1 از4