چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 16:44

تحویل ۲۰ هزار خودرو با مدل ۹۶

این خبر را ارزیابی کنید
(1 رای)
تحویل ۲۰ هزار خودرو با مدل ۹۶ تحویل ۲۰ هزار خودرو با مدل ۹۶

با فراهم کردن الزامات پلیس برای تحویل خودروهای تولیدی به مشتریان با مدل سال96، گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد تا نیمه اول دی ماه بیش از 200 هزار دستگاه خودرو در شبکه فروش و توزیع، تحویل مشتریان دهد.

به گزارش ققنوس نیوز به نقل از میزان، شهریورماه امسال پليس راهور ناجا بخشنامه ای صادر كرد كه براساس آن خودروسازان می توانستند با اجرای دستورالعمل های مشخص نسبت به ارتقا مدل خودروهای توليدی اقدام كرده و محصولات خود را در زمستان 95 با مدل 96 تحويل مشتريان بدهند.


گروه صنعتی ايران خودرو پس از اطلاع از فراهم آمدن اين امكان، در مدت زمانی كوتاه موفق شد دستورالعمل های جديد پليس راهور ناجا را به صورت كامل اجرا كرده و مدل خودروهای توليد خود را به سال 96 ارتقا دهد.

تغيير محل حك مشخصات اصالت خودرو از محفظه موتور به داخل كابين از اقدامات اصلاحی مورد نظر پليس بود كه ايران خودرو توانست با اقدام به موقع برای كليه محصولات و در کلیه خطوط بدنه سازی ،‌ مجوز صدور سند با مدل 96 را اخذ كند.

تحويل خودرو با مدل96 در سه ماه پايانی سال 95 اقدامی بی‌سابقه است كه امسال تاکنون فقط از سویگروه صنعتی ايران خودرو انجام شده و اين شركت تنها خودروسازی است كه توانسته اين مجوز را برای كليه محصولات خود دريافت كند.  

بازدید 43 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.