پنج شنبه, 11 آذر 1395 ساعت 20:16

تردد در جاده هزار و کندوان از روز جمعه یک‌طرفه می‌شود

این خبر را ارزیابی کنید
(1 رای)
تردد در جاده هزار و کندوان از روز جمعه یک‌طرفه می‌شود تردد در جاده هزار و کندوان از روز جمعه یک‌طرفه می‌شود

مرکزمدیریت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران تردد خودروهای سبک را برای عصر روز جمعه ( فردا ۱۲ آذرماه ) تا بامداد روز شنبه ۱۳ آذر در محور هراز و کندوان یک طرفه کرد.

به گزارش ققنوس نیوز، تردد خودروهای سبک از ساعت ۱۴ عصر فردا جمعه ۱۲ آذرماه تا ساعت ۲۴ همین روز از رودهن به طرف آمل ممنوع و از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴همین روز ازآمل به تهران به صورت یک طرف برقرار است.

همچنین تردد خودروهای سنگین ( کامیون و کامیونت) نیز در این محور از ساعت ۱۲ امروز پنج شنبه ۱۱ آذرماه تا ساعت ۲۲و از ساعت شش بامداد فردا جمعه ۱۲ آذرماه تا ساعت ۲۳ همین روز ممنوع شد.

 
کندوان( چالوس- کرج)
مرکز مدیریت راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اعلام کرد تردد خودروهای سبک از ساعت ۱۴ عصر فردا جمعه ۱۲ آذرماه تا ساعت ۲۴ از کرج به مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۷ همین روز تا ساعت ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به کرج نیز یک طرفه است.

 
سوادکوه ( قائمشهر- تهران)
براساس گزارش مرکز مدیریت راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تردد کامیون و کامیونت از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۲ آذرماه تا ساعت ۲۲ همین روز از محور سوادکوه ممنوع است.
دراین گزارش تردد خودروهای حامل مواد سوختی و مواد غذایی فاسد شدنی مشمول محدودیت های ترافیکی در روزهای یاد شده نمی شود.
همچنین در این مدت تردد موتورسیکلت در تمام محورهای اصلی هراز، کندوان و سوادکوه ممنوع است.
مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه هزارو ۶۰۰ کیلومتر از این محورها اصلی هستند که هراز، کندوان و سوادکوه از محورهای پرترافیک مازندران به حساب می آیند.
در نیمه نخست سال جاری ۲۹۰ میلیون خودرو در جاده های مازندران تردد داشتند.

بازدید 79 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 11 آذر 1395 ساعت 20:16

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.