دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 16:22

کشتیرانی مرسک به بوشهر می‌آید

این خبر را ارزیابی کنید
(1 رای)
کشتیرانی مرسک به بوشهر می‌آید کشتیرانی مرسک به بوشهر می‌آید

خط کشتیرانی مرسک اعلام کرده است که بندر بوشهر را به مقصدهای خطوط خود اضافه خواهد کرد.

به گزارش ققنوس‌نیوز و به نقل از worldmaritimenews، بوشهر بزرگ‌ترین و مهم‌ترین بندر حمل‌و‌نقل اقلام تجاری است که در استان بوشهر واقع است. این بندر با مجموع توان عملیاتی 7 میلیون تن توانایی عملیاتی کردن سرویس‌های متنوعی برای همه انواع شناورهای کانتینربر، و به طور مشخص برای تولیدات منجمد را دارد.

به اساس این گزارش، خط کشتیرانی مرسک در سال گذشته 45 هزار کانتینر یخچالی برای حمل اقلام فاسدشدنی به سراسر جهان به ناوگان خود اضافه کرده است.  به این ترتیب تعداد کانتینرهای یخچالی این ناوگان در حال حاضر به 270 هزار عدد می‌رسد.

 
علاوه بر این شرکت مرسک می‌گوید همه این کانتینرها به تکنولوژی مدیریت از راه‌دور مجهز هستند که اجازه می‌دهد تا شرایطی محصولات را چه در روی دریا و چه در روی خشکی، در زمان واقعی رصد کنند.

در این گزارش آمده است: با توانایی و ظرفیت بندر بوشهر برای این نوع کانتینرها، محصولات فاسدشدنی به طور تازه و با بهترین شکل از مبدا به مقصد خواهند رسید. بنابراین، در برنامه خطوط این شرکت این محصولات تحت خطوط هفتگی اصلی ابتدا به بندر جبل‌علی در امارت متحده عربی و از آنجا به بندر بوشهر برنامه‌ریزی شده است.

به این ترتیب شرکت مرسک حالا علاوه بر حضور در بندر شهید رجائی بندرعباس با حضور در بندر بوشهر دو مقصد مهم در ایران خواهد داشت.

بازدید 40 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.