جمعه, 05 آذر 1395 ساعت 14:38

هلال احمر سمنان تاکنون 31 جان باخته و 60 مجروح سانحه قطار دامغان را انتقال داد

این خبر را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
هلال احمر سمنان تاکنون 26 جان باخته و 60 مجروح سانحه قطار دامغان را انتقال داد هلال احمر سمنان تاکنون 26 جان باخته و 60 مجروح سانحه قطار دامغان را انتقال داد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان با اشاره به سانحه برخورد 2 قطار مسافری در دامغان، گفت: تاکنون امدادگران هلال احمر پیکر 31 جان باخته و 60 مجروح را انتقال داده است.

به گزارش ققنوس نیوز به نقل از ایرنا، علی یحیایی روز جمعه گفت: مجروحان سانحه برخورد قطارهای مسافری تبریز- مشهد و مشهد- سمنان، از صبح امروز از سوی امدادگران هلال احمر از سمنان و دامغان، امدادرسانی شدند.
وی تاکید کرد: تاکنون پیکر 26 هموطن از مسافران از صحنه این سانحه توسط آموبولانس های هلال احمر انتقال داده شده و 60 مجروح نیز توسط این آمبولانس انتقال یافته یا خدمات درمانی سرپایی دریافت کرده اند.
وی افزود: امدادگران هلال احمر همچنان در حال ارایه خدمات درمانی به سانحه دیدگان و جستجوی پیکر جان باختگان سانحه برخورد 2 قطار مسافری در دامغان هستند.
معاون هلال احمر سمنان گفت: هفت تیم امدادی جمعیت هلال احمر استان از شهرستانهای سمنان و دامغان با هفت دستگاه آمبولانس، یک بالگرد و 24 امدادگر به حادثه دیدگان برخورد دو قطار در دامغان امدادرسانی کردند.
9
سانحه دیده برخورد 2 قطار مسافری در ایستگاه هفتخوان در شهرستان دامغان استان سمنان اکنون در بیمارستان کوثر سمنان بستری هستند و بیش از 40 مجروح نیز در بیمارستان ولایت دامغان خدمات درمانی دریافت می کنند.
تمام نیروهای امدادی و گروه ها و مراکز درمانی استان سمنان برای ارایه خدمات به مجروحان و مصدومان سانحه برخورد 2 قطار از صبح امروز در آماده باش کامل هستند.
برخورد قطار مشهد- سمنان و قطار تبریز- مشهد در ساعت هشت صبح امروز در محدود ایستگاه هفتخوان در بین شهرستانهای سمنان و دامغان رخ داد.

بازدید 88 بار آخرین ویرایش در جمعه, 05 آذر 1395 ساعت 14:38

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.