یکشنبه, 07 آذر 1395 ساعت 14:00

راننده قطار سمنان‌-‌مشهد قبل از تصادف به بيرون پريده بود

این خبر را ارزیابی کنید
(1 رای)
راننده قطار سمنان‌-‌مشهد قبل از تصادف به بيرون پريده بود راننده قطار سمنان‌-‌مشهد قبل از تصادف به بيرون پريده بود

خبرنگار ققنوس نيوز طي صحبت با چند نفر از كاركنان شركت راه آهن متوجه شد كه راننده لكوموتيو قطار سمنان- مشهد قبل از تصادف به بيرون پريده است.

راننده لكوموتيو بعد از حركت متوجه مي شود كه قطاري در جلوي آن‌ها متوقف است و چون نمي توانسته قطار را متوقف كند قبل از اين كه لكوموتيو شتاب بيشتري در مسير پرشيب بگيرد از قطار به بيرون مي پرد و قطار بدون لكوموتيو ران شتاب گرفته و با قطار تبريز-مشهد از پشت به شده برخورد مي كند. و ديزل آن مي تركد. راننده لكوموتيو به علت اين كه روي برف افتاده حتي شكستگي هم ندارد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان گفت: راننده قطار مسافری سمنان- مشهد در روند بررسی علت ها و دلایل رخداد سانحه برخورد قطارهای مسافری در مسیر سمنان- دامغان، دستگیر شد.

به گزارش ققنوس نيوز، حیدر آسیابی روز یکشنبه افزود: راننده قطار مسافری سمنان- مشهد که روز جمعه پنجم آذر 95 از پشت با قطار مسافری تبریز- مشهد برخورد کرد، در روند بررسی دلایل این سانحه دستگیر شد. وي كه در مخفي گاهي پنهان شده بود بعد از مشخص شدن محل اختفايش دستگير شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان افزود: پیش از این نیز سه نفر از عوامل برخورد قطارهای مسافری در روز جمعه پنجم آذر 95 در مسیر سمنان- دامغان شامل مسوول مرکز کنترل فرماندهی راه آهن شمالشرق کشور که در شاهرود مستقر است، مسوول مرکز کنترل خطوط و مسوول شیفت مرکز کنترل بازداشت شده بودند.

بازدید 104 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 آذر 1395 ساعت 14:00

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.