یکشنبه, 12 دی 1395 ساعت 15:02

کنسول گری ایران در آنکارا : ایرانی‌ها در سفر به ترکیه دقت کنند

این خبر را ارزیابی کنید
(1 رای)
کنسول گری ایران در آنکارا : ایرانی‌ها در سفر به ترکیه دقت کنند کنسول گری ایران در آنکارا : ایرانی‌ها در سفر به ترکیه دقت کنند

کنسول سفارت کشورمان در آنکارا با اشاره به تصادف یک اتوبوس ایرانی‌ در این کشور گفت:️ حال عمومی ایرانیان سانحه دیده در ترکیه رضایت‌بخش است.

سعید مطلق در خصوص اتوبوس ایرانی سانحه دیده در ترکیه گفت: حال مصدومین این حادثه رضایت‌بخش است.

مطلق با اشاره به اینکه این اولین بار نبوده و هرازگاهی با چنین سوانح رانندگی ناشی از بی‌دقتی و عدم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی شهروندان ایرانی در ترکیه رو به رو می‌شویم، گفت: از شهروندان ایرانی می‌خواهیم که در سفر به ترکیه دقت لازم را مبذول دارند.

به گفته مطلق سه تن از سرنشینان ایرانی اتوبوس که در بیمارستان به سر می‌برند، شعبان رضایی، ناصر رضایی و سمیرا سادات شورشان نام دارند.

وی افزود:  با توجه به وضعیت برف و سرما و یخبندان، از شهروندان ایرانی درخواست می‌شود به هشدارهایی که توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا داده می‌شود، توجه کنند.

روز پنج‌شنبه یک دستگاه اتوبوس ایرانی در بخش مرکزی ترکیه واژگون شد و در این سانحه 9 نفر از شهروندان ایرانی زخمی شدند که شش نفر از آنها جراحات سطحی داشتند و از بیمارستان مرخص شدند، سه نفر دیگر از آنها هنوز هم در بیمارستان بستری هستند اما حال عمومی آنها رضایت‌بخش است.

بازدید 33 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.