شاگرد زرنگ‌های ماکیاولی در سهم‌الارث فاجعه

شاگرد زرنگ‌های ماکیاولی در سهم‌الارث فاجعه

هادی عیار: وقوع حادثه در هر شهر و کشور جهان طبیعی است. ساختمان و شهر و هواپیما و جاده و ریل هم نمی‌شناسد. در گوشه‌ای از جهان زلزله، گوشه‌ای دیگر سونامی و در ایران نیز تصادف به حادثهٔ غیرطبیعی طبیعی‌ تبدیل‌شده است.

توافق با زیمنس آلمان برای ساخت لکوموتیو برقی نهایی شد

توافق با زیمنس آلمان برای ساخت لکوموتیو برقی نهایی شد

مدیرعامل راه آهن گفت: شرکت ایرانی مپنا و زیمنس آلمان برای تامین و ساخت لکوموتیو برقی و انتقال دانش فنی آن به کشور به توافق نهایی رسیدند.

پیشنهادهایی برای آینده پس از فاجعه پلاسکو

پیشنهادهایی برای آینده پس از فاجعه پلاسکو

"واقعه تاثرآور و شوکه‌کننده ساختمان پلاسکو و شهادت آتش‌نشانان زحمتکش را باید جدی گرفت و از این فاجعه درس‌های عملی آموخت که واقعی و راهگشا باشند".

 

سهمی که دریا از برنامه ششم نبرد

سهمی که دریا از برنامه ششم نبرد

آنچه که مورد انتظار دریاییها بود در برنامه ششم توسعه محقق نشد این درحالی است که گفته میشد این برنامه دریامحور است.

جزئیاتی از حادثه پلاسکو به روایت یک آتش‌نشان

جزئیاتی از حادثه پلاسکو به روایت یک آتش‌نشان

یکی از ماموران ایستگاه 20 آتش‌نشانی تهران که در محل حادثه پلاسکو حضور داشته است، ضمن روایت بخشی از این حادثه، مطالبی را درباره وضعیت سخت آتش‌نشانان بیان کرد.

دوشنبه, 29 آذر 1395 ساعت 16:36

بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس

این خبر را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس

بررسی لایحه برنامه ششم توسعه کشور در مجلس شورای اسلامی آغاز شده و نمایندگان در طول این هفته ، تا چهارشنبه جلسه علنی خواهند داشت.

به گزارش ققنوس نیوز، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هفته جاری به دلیل بررسی لایحه برنامه ششم توسعه از یکشنبه تا چهارشنبه جلسه علنی خواهند داشت. بررسی لایحه برنامه ششم توسعه هفته گذشته در کمیسیون تلفیق مجلس پایان یافت.

 

«احمد امیرآبادی» عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی پیش از این اعلام کرده بود دو شیفته بودن مجلس برای بررسی لایحه برنامه ششم توسعه قطعی است و احتمالا با رای نمایندگان جلسات سه شیفته برگزار خواهد شد.

 

نمایندگان مجلس همچنین در جلسات هفته جاری خود قرار است گزارش کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مورد لایحه احکام دائمی برنامه های توسعه کشور، اعاده شده از شورای نگهبان را نیز بررسی کنند.

 

همچنین قرار است گزارش کمیسیون صنایع و معادن مجلس مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد «شرکت ملی صنایع مس ایران» و گزارش کمیسیون کشاورزی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از «شرکت کشت و صنعت کارون» و «شرکت توسعه نیشکر» و صنایع جانبی آن نیز در مجلس قرائت شود.

بازدید 82 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.