شاگرد زرنگ‌های ماکیاولی در سهم‌الارث فاجعه

شاگرد زرنگ‌های ماکیاولی در سهم‌الارث فاجعه

هادی عیار: وقوع حادثه در هر شهر و کشور جهان طبیعی است. ساختمان و شهر و هواپیما و جاده و ریل هم نمی‌شناسد. در گوشه‌ای از جهان زلزله، گوشه‌ای دیگر سونامی و در ایران نیز تصادف به حادثهٔ غیرطبیعی طبیعی‌ تبدیل‌شده است.

توافق با زیمنس آلمان برای ساخت لکوموتیو برقی نهایی شد

توافق با زیمنس آلمان برای ساخت لکوموتیو برقی نهایی شد

مدیرعامل راه آهن گفت: شرکت ایرانی مپنا و زیمنس آلمان برای تامین و ساخت لکوموتیو برقی و انتقال دانش فنی آن به کشور به توافق نهایی رسیدند.

پیشنهادهایی برای آینده پس از فاجعه پلاسکو

پیشنهادهایی برای آینده پس از فاجعه پلاسکو

"واقعه تاثرآور و شوکه‌کننده ساختمان پلاسکو و شهادت آتش‌نشانان زحمتکش را باید جدی گرفت و از این فاجعه درس‌های عملی آموخت که واقعی و راهگشا باشند".

 

سهمی که دریا از برنامه ششم نبرد

سهمی که دریا از برنامه ششم نبرد

آنچه که مورد انتظار دریاییها بود در برنامه ششم توسعه محقق نشد این درحالی است که گفته میشد این برنامه دریامحور است.

جزئیاتی از حادثه پلاسکو به روایت یک آتش‌نشان

جزئیاتی از حادثه پلاسکو به روایت یک آتش‌نشان

یکی از ماموران ایستگاه 20 آتش‌نشانی تهران که در محل حادثه پلاسکو حضور داشته است، ضمن روایت بخشی از این حادثه، مطالبی را درباره وضعیت سخت آتش‌نشانان بیان کرد.

شنبه, 04 دی 1395 ساعت 10:32

ارتقا ایمنی راه‌ها وزیر ساخت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای

این خبر را ارزیابی کنید
(1 رای)
ارتقا ایمنی راه‌ها وزیر ساخت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای ارتقا ایمنی راه‌ها وزیر ساخت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای

مدیر کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان روز راهدار را تبریک و به تمامی مدیران، مسئولان و کارکنان این بخش خیر مقدم گفت.

به گزارش ققنوس نیوز، داریوش امانی گفت: از کلیه راهداران که علیرغم سرمای هوا در این روزها و اینکه باوجود کلیه مشکلات این مسئولیت خطیر را با جان ودل پذیرفته و خدمت‌رسانی می‌کنند تشکر می‌کند.

وی افزود: هدف ازاجرای مانور بزرگ امداد جاده‌ای اعلام آمادگی دستگاه‌های اجرایی و امدادی درسطح جادهها وتقدیر از فعالیت‌های بی شائبه راهداران و همه عزیزان است.

امانی اضافه کرد: به دلیل اینکه ۹۳ درصد از بار و مسافردر بخش جاده‌ای همه روزه در جادهها در حال عبور و مرور هستند کلیه تلاش هادرجهت رفع مشکلات و کاهش تلفات ناشی از حوادث رانندگی است، اخیرا در بحث اربعین ناوگان‌های استان اصفهان تنها در مرز شلمچه و چزابه در حال خدمت‌رسانی بودند که دلیل حجم بالای زایرین در مرز مهران هم سرویس‌دهی کردند و بهترین خدمات را ارایه دادند.

حجت ا...غلامی مدیر‌کل راه و شهرسازی استان گفت: بعد از گذشت سال‌ها ازفرمان تاریخی امام خمینی (ره) جهت بسیج حمل‌ونقل کشور باتوجه به مشکلات بوجود آمده در جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس و فعالیت چشمگیر قشر زحمت‌کش در بخش حمل‌ونقل عمومی و راهداری همچنان  ادامه دارد. روز راهدار راگرامی میداریم.

وی افزود: باتوجه به این امر ،هنوز هم کلیه دستگاه‌های اجرایی  پلیس‌راه ،هلال احمر ،اورژانس وتمامی ارگان‌های مرتبط با امدا دجاده‌ای در امر ارائه خدمات همیشه استوار هستند

در این مراسم منصور شیشه فروش مدیر کل مدیریت مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: افزایش آگاهی منجر به تغییر نگرش و در نتیجه ایجاد تغییر رفتار می‌شود و اجرای این مانور اعلام آمادگی نیروهای امداد و نجات در جادهها است.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان، او افزود: در جهت کاهش حوادث رانندگی و تصادفات برون شهری اقداماتی جهت کاهش تصادفات توسط حمل‌ونقل و راهداری صورت گرفته است.

در ادامه برنامه مانور بزرگ امداد جاده‌ای با تقدیم شاخه گل به کلیه عوامل امداد و جاده‌ای به نشانه تقدیر از زحمات و اجرای مانور باعبور از مقابل جایگاه و حرکت در محور اصفهان-پلیس راه مبارکه برگزار شد.

بازدید 61 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.