آموزش رفتارهای مدیریت پسابحران از مقطع دانشگاه دیر است

آموزش رفتارهای مدیریت پسابحران از مقطع دانشگاه دیر است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران آموزش "رفتارهای مدیریت پسابحران" در جامعه را بسیار ضروری و حیاتی دانست و گفت: رفتارهای مدیریت پسابحران یک مهارت محسوب می‌شود و باید این مهارت در قالب سایر مهارت‌های زندگی و در سرفصل درس "تعلیمات اجتماعی" از دوران دبستان تا دبیرستان بطور مداوم در مدارس آموزش داده شود

فوکوشیما؛ خسارت بار ترین سانحه طبیعی تاریخ بشر

فوکوشیما؛ خسارت بار ترین سانحه طبیعی تاریخ بشر

زلزله فوکوشیما با بزرگی حدود 9 درجه بزرگترین زلزله ژاپن از سال 1900 میلادی بوده است که تمام محاسبات دقیق محققان ژاپنی و دیگر کشورها را دگرگون کرد.

معمای ۱۱ گاوصندوق بانک تجارت، شعبه پلاسکو

معمای ۱۱ گاوصندوق بانک تجارت، شعبه پلاسکو

آوار‌برداری از پلاسکو هنوز ادامه دارد و براساس گزارش‌ها گاوصندوق‌های کشف شده در اختیار پلیس قرار می‌گیرد.

خطر آزبست و سرطان در منطقه پلاسکو

خطر آزبست و سرطان در منطقه پلاسکو

تنفس الیاف آزبست منتشر شده در هوا باعث بیماری‌های خطرناک حتی تا سالها بعد می‌شود

شهردار اختیار پلمب پلاسکو را داشت، اما مصلحت ندانست!

شهردار اختیار پلمب پلاسکو را داشت، اما مصلحت ندانست!

مصلحت‌اندیشی‌ها مانع پلمب شدن پلاسکو شد | تاکید چندباره قالیباف بر اختیاراتش

شنبه, 11 دی 1395 ساعت 15:35

ائتلاف هفت شرکت ساخت سازه های فراساحلیِ چین

این خبر را ارزیابی کنید
(1 رای)
ائتلاف هفت شرکت ساخت سازه های فراساحلیِ چین ائتلاف هفت شرکت ساخت سازه های فراساحلیِ چین

هفت شرکت معتبر ساخت سازه های فراساحلیِ چین با هدف افزایش رقابت در بازار، ائتلاف جدیدی موسوم به ائتلاف صنعت فراساحل چین (CODIA) تشکیل می دهند.

به گزارش ققنوس نیوز، ائتلاف CODIA اواخر هفته گذشته در پایتخت چین به طور رسمی و با هدف افزایش رقابت در بازار از طریق دسترسی به منابع مشترک و تمرکز بیشتر در بخش تحقیقات و توسعۀ تجهیزات فراساحلی معرفی شد.
 

هفت شرکت ساخت سازه های فراساحلی جزء «لیست سفید» کشتی سازی های این کشور است که نام آنها از سوی وزارت صنعت و اطلاعات تکنولوژی در نوامبر سال 2015 میلادی در لیست مذکور ثبت شد.
 

شرکت های Yantai CIMC Raffles، صنایع سنگین Zhenhua شانگهای (ZPMC)، یارد کشتی سازی کاسکو Qidong، کشتی سازی Waigoaqiao شانگهای (SWS)، صنایع سنگین بازرگانی چین در شنزن، کشتی سازی صنعت فراساحل Dalian و یارد کشتی سازی کاسکو اعضای ائتلاف CODIA هستند.
 

این گزارش ضمن اشاره به اهمیت قابل توجه تکنولوژی در صنعت فراساحل افزود: لازمۀ فعالیت یاردهای کشتی سازی «لیست سفید» چین توجه جدی به تکنولوژی است. دولت چین در این باره اعلام کرده است که سالانه دست کم دو درصد از سود حاصل از فعالیت یاردها باید صرف طراحی و تکنولوژی در صنعت فراساحل شود.
 

معاون وزیر صنعت و تکنولوژی اطلاعات چین در مراسم معرفی این ائتلاف گفت: هدف این ائتلاف تبدیل شدن به یکی از پیشگامان بزرگ جهان در حوزۀ مهندسی تکنولوژی در صنعت فراساحل و تا سال 2020 میلادی است.

بازدید 38 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.