شاگرد زرنگ‌های ماکیاولی در سهم‌الارث فاجعه

شاگرد زرنگ‌های ماکیاولی در سهم‌الارث فاجعه

هادی عیار: وقوع حادثه در هر شهر و کشور جهان طبیعی است. ساختمان و شهر و هواپیما و جاده و ریل هم نمی‌شناسد. در گوشه‌ای از جهان زلزله، گوشه‌ای دیگر سونامی و در ایران نیز تصادف به حادثهٔ غیرطبیعی طبیعی‌ تبدیل‌شده است.

توافق با زیمنس آلمان برای ساخت لکوموتیو برقی نهایی شد

توافق با زیمنس آلمان برای ساخت لکوموتیو برقی نهایی شد

مدیرعامل راه آهن گفت: شرکت ایرانی مپنا و زیمنس آلمان برای تامین و ساخت لکوموتیو برقی و انتقال دانش فنی آن به کشور به توافق نهایی رسیدند.

پیشنهادهایی برای آینده پس از فاجعه پلاسکو

پیشنهادهایی برای آینده پس از فاجعه پلاسکو

"واقعه تاثرآور و شوکه‌کننده ساختمان پلاسکو و شهادت آتش‌نشانان زحمتکش را باید جدی گرفت و از این فاجعه درس‌های عملی آموخت که واقعی و راهگشا باشند".

 

سهمی که دریا از برنامه ششم نبرد

سهمی که دریا از برنامه ششم نبرد

آنچه که مورد انتظار دریاییها بود در برنامه ششم توسعه محقق نشد این درحالی است که گفته میشد این برنامه دریامحور است.

جزئیاتی از حادثه پلاسکو به روایت یک آتش‌نشان

جزئیاتی از حادثه پلاسکو به روایت یک آتش‌نشان

یکی از ماموران ایستگاه 20 آتش‌نشانی تهران که در محل حادثه پلاسکو حضور داشته است، ضمن روایت بخشی از این حادثه، مطالبی را درباره وضعیت سخت آتش‌نشانان بیان کرد.

چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 16:44

تحویل ۲۰ هزار خودرو با مدل ۹۶

این خبر را ارزیابی کنید
(1 رای)
تحویل ۲۰ هزار خودرو با مدل ۹۶ تحویل ۲۰ هزار خودرو با مدل ۹۶

با فراهم کردن الزامات پلیس برای تحویل خودروهای تولیدی به مشتریان با مدل سال96، گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد تا نیمه اول دی ماه بیش از 200 هزار دستگاه خودرو در شبکه فروش و توزیع، تحویل مشتریان دهد.

به گزارش ققنوس نیوز به نقل از میزان، شهریورماه امسال پليس راهور ناجا بخشنامه ای صادر كرد كه براساس آن خودروسازان می توانستند با اجرای دستورالعمل های مشخص نسبت به ارتقا مدل خودروهای توليدی اقدام كرده و محصولات خود را در زمستان 95 با مدل 96 تحويل مشتريان بدهند.


گروه صنعتی ايران خودرو پس از اطلاع از فراهم آمدن اين امكان، در مدت زمانی كوتاه موفق شد دستورالعمل های جديد پليس راهور ناجا را به صورت كامل اجرا كرده و مدل خودروهای توليد خود را به سال 96 ارتقا دهد.

تغيير محل حك مشخصات اصالت خودرو از محفظه موتور به داخل كابين از اقدامات اصلاحی مورد نظر پليس بود كه ايران خودرو توانست با اقدام به موقع برای كليه محصولات و در کلیه خطوط بدنه سازی ،‌ مجوز صدور سند با مدل 96 را اخذ كند.

تحويل خودرو با مدل96 در سه ماه پايانی سال 95 اقدامی بی‌سابقه است كه امسال تاکنون فقط از سویگروه صنعتی ايران خودرو انجام شده و اين شركت تنها خودروسازی است كه توانسته اين مجوز را برای كليه محصولات خود دريافت كند.  

بازدید 49 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.